O nas


Produkujemy dekoracje z płytek ciętych, szkła i kamienia naturalnego. Nasze wieloletnie doświadczenie oraz bogaty park maszynowy pozwalają sprostać każdemu zadaniu.


Produkcja
Jakość
Gwarancja

Fachowość

Na rynku istniejemy już od 1995 roku, stale uczestnicząc w rozwoju naszego regionu. Przez lata naszej działalności zdobyliśmy duże doświadczenie w projektowaniu, produkcji i realizacji powierzonych projektów. Posiadamy wiele specjalistycznych maszyn produkcyjnych do cięcia i obróbki (w tym WaterJet), a także piec do szkła. Wykonamy każdą dekorację.

Niezawodność

Jakość naszych wyrobów jest wynikiem planowych i skoordynowanych działań wszystkich działów organizacyjnych przedsiębiorstwa, które obejmują projektowanie, jakościowe przygotowanie produkcji, planowanie produkcji, prace produkcyjne, standardy wykonania wyrobów, a także szkolenie i doskonalenie kadr produkcyjnych.

24 miesiące gwaracji

Dział reklamacji ściśle współpracujący z kontrolą jakości tworzą zespół specjalistów, których zadaniem jest wyeliminowanie wszelkich negatywnych czynników, które mogłyby obniźyć jakość naszych produktów i usług.


masz pytania? zadzwon! +502 474 191